Alou na Hrad!

6. ledna 2013 v 0:16 | Rosie |  Táňa Fisherová
Že by politika mohla být fér zní jako pohádka... Jenže co když není? Co když se to může stát skutečností? Českou politickou scénu jsem přestala sledovat a vůbec se o ní nějak zajímat po nástupu ukecaného pana Nečase, co moc mluví, hodně krade a zkrátka se spravuje jako "řádný" politik.
Nejspíš někdy kolem září nám přišel na e-mail odkaz na youtube.com, kde byl uložen záznam z jednoho meetingu s Táňou Fisherovou, která se údajně rozhodla kandidovat na post prezidentky ČR. Prvně jsem to brala jako zradu, myslela jsem, že už se nedá nikomu věřit. Jednoduše jsem předem došla závěru, že i tak moudrá žena, která pro mě vždy byla vzorem vší inteligence, touží jen po penězích a slávě.
Tak jo, omlouvám se, ale co si jako myslíte, že máme my prckové v hlavě, když nám jdou ti naši státní zástupci tak "vynikajícím" příkladem. Ve škole vždy učitel občanky dodává k nově probrané látce, že je to jen teoreticky a velmi vzdálené skutěčnosti, protože v ČR stojí politika na penězích a moci, ne na pomoci lidem a řízení státu. Takže ani ve škole si neuděláte o politicích moc pěkný obrázek. Věděli jste, že v jiných zemích je politik docela normální zaměstnání? Tím chci říct, že si o vás hned tak někdo špatný obrázek neudělá, když řeknete, že jste politik. Ale zpátky k věci.
Moja mamka by mohla vyhrávat soutěže v nedělání si předsudků a tak to byla právě ona, kdo video spustil. Přátelé, říkám vám, že jsem neviděla nikoho tak upřímného a bez vedlejších záměrů, jako je ona. Ona je vzor všech ctností. Její charisma, klidné vyjadřování (přiznám, že někdy až moc, ale je lepší si vše chvíli promyslet, než plácnout první kravinu co vás napadne) a v neposlední řadě bezzáměrovost - říká věci na rovinu jak jsou a je si tím jistá.
Kéž bych mohla volit, nebo vás alespoň povzbudit, abyste uvěřili v to co já - v to, že vedle nádherných jmen, T. G. Masaryk a Václav Havel, přibyde i Táňa Fisherová. Děkuji. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama